Spausdinimo versija https://www.webapp.lt/web-dizainas.html

Web dizainas

DemesioLaikinai aptarnaujame tik organizacijas teikiant ilgalaikio palaikymo paslaugas. Atsiprašome už nepatogumus.

Mes kuriame ekskliuzyvinius web puslapius, ir puslapius tipinių (tiražuojamų) sprendimų pagrindu.

Ekskliuzyviniai web puslapiai turi unikalų dizainą ir programinį kodą, kuriami praktiškai nuo “nulio”. Mes sukuriame visiškai išbaigtą ekskliuzyvinį web puslapį: sukuriame turinio valdymo sistemą, dizainą, web puslapio valdymo sistemas, įvairias interaktyvias paslaugas, įskaitant Intraneto sprendimus, gamybinio proceso valdymo sistemas, surištas su web puslapiu ir veikiančias su juo sinchroniškai. Vienintelis eksliuzyvinių web puslapių trūkumas yra ilgas kūrimo laikas ir didelė kaina. Kaip bebūtų, privalumų yra kur kas daugiau nei minusų:

Web dizainas

Atpažįstamumas

Ekskliuzyvinio web puslapio dizainas užtikrina puslapio identifikavimą — lankytojams jis tikrai kris į akį. Dizaino kūrimo eigoje mes nenaudojame nustatyto bendro stiliaus, todėl mūsų sukurti web puslapiai nepanašūs vienas į kitą ir tai yra vienas iš pagrindinių atpažinimo ir įsiminimo kriterijų. Ekskliuzyvinių internetinių puslapių kūrimui nenaudojame tiražuojamų dizaino šablonų, mes sukuriame unikalų dizainą nuo A iki Z.

Patogumas

Ekskliuzyvinis dizainas kuriamas konkrečios turinio valdymo sistemos bazėje, todėl navigacijos patogumas yra aukščiausio lygmens.

Informatyvumas

Mes siekiame ekskliuzyvinio internetinio puslapio užpildymo tik unikalia informacija (turiniu), todėl naudojami tik ekskliuzyvūs autoriniai tekstai, fotografijos, garso ir vaizdo iliustracijos.

Saugumas ir patogumas

Ekskliuzyviniuose internetiniuose puslapiuose nėra klaidingų nuorodų ir programinio kodo klaidų. Nenaudojame tiražuojamų internetinių puslapių administravimo sistemų. Kiekvienam išskirtiniam internetiniam puslapiui yra sukuriama unikali turinio valdymo sistema praktiškai nuo “nulio”. Tai užtikrina maksimalų internetinio puslapio administravimo patogumą, taipogi suteikia didelį atsparumą piktavalių įsilaužimams. Turinio valdymo sistema aprūpinama nuodugniu techniniu aprašymu.

Funkcionalumas

Sukuriant ekskliuzyvinį interneto puslapį Jūs nesuvaržomai pasirenkant programinius modulius sprendžiant įvairias užduotis, taip pat kaip naudojant tik tipines internetinio puslapio administravimo sistemas. Programinių modulių sukūrimas ekskliuzyviniam internetiniam puslapiui apribojamas tik Jūsų vaizduote ir numatomu biudžetu.

Pasiekiamumas

Elitinio greitaveikio hostingo pasirinkimas ir kokybiškas programavimas, svetainės lankytojams leidžia susipažinti su internetiniu puslapiu nepriklausomai nuo kanalo pralaidumo. Ekskliuzyviniai internetiniai puslapiai užsikrauna akimirksniu ir sukuria patogu turinio pasiekiamumą, nepriklausomai nuo puslapio lankytojo naudojamos programinės įrangos.

Populiarumas

Teisingas turinio pateikimas padeda išvengti brangaus išvystymo — bėgant laikui internetinis puslapis pradeda pats save vystyti.

Internetiniai puslapiai, sukurti naudojantis tipine (tiražuojama) baze turi du svarius privalumus — trumpą sukūrimo terminą ir žemą kainą. Prie svarbiausių tokių svetainių trūkumų reiktų priskirti beveidį dizainą, nepatogią, neįvertinančią turinio ypatybių navigaciją, labai žemą internetinio puslapio saugumo lygį bei darbo stabilumo garantijų nebuvimą.Beveik visi ekskliuzyvinio internetinio puslapio privalumai tipiniuose internetiniuose puslapiuose pavirsta trūkumais. Žinoma, mes galime pasinaudoti kombinuotu būdu — suderinti tipinius ir ekskliuzyvinius elementus. Kai kuriais atvejais tai geras kompromisas. Rekomenduojame tipinį internetinį puslapį tik pradedant naują verslą ir tik kaip laikiną priemonę.


© 2023 UAB Precision Sapphire Technologies \ tel. +370 691 35375 \ el. paštas: